childrens

Kadangi esame gamintojai, mūsų minimumas yra 200mtr spalvai/piešiniui. Užsakant šį minimalų kiekį galima pasirinkti pageidaujamą audinio svorį, sudėtį, piešinį ar spalvą. Galime gaminti kliento sukurtus piešinius, pagal pageidaujamas spalvas ir suteikti ekskliuzyvo teises, t.y. neplatinti ir nerodyti kitiems klientams. Iš pagaminto audinio gali būti siuvami įvairūs namų tekstilės gaminiai. Kadangi savo asortimente turime daugiau nei 2000 skirtingų audinių – būtina pateikti smulkesnę informaciją apie dominančius audinius ar gaminius.
Jeigu mūsų minimalus kiekis jums per didelis:

1

Galite įsigyti audinių ar siūtų gaminių iš mūsų sandėlio likučių. Tuo atveju minimalus kiekis yra 500EUR vienam pirkimui. Prašome atkreipti dėmesį, kad mes negarantuojame, jog jūsų įsigytą produkciją turėsime sandėlyje po tam tikro laiko, jeigu norėsite pakartotinai įsigyti prekių, kadangi likučiai yra riboti. Elektrinio katalogo su sandėlio likučiais mes neturime, tad prašytume kuo konkrečiau aprašyti pageidaujamą įsigyti asortimentą ir mes atsiųsime nuotraukas ar pavyzdžius, ką tuo metu turėsime sandėlyje.

2

Klientams pageidaujantiems įsigyti produkcijos, kuri būtų sandėlyje nuolat – siūlome rinktis iš mūsų kolekcijų. Basic kolekcijoje yra atrinkti populiariausi audiniai, kuriuos visada turėsime sandėlyje ir galėsime išsiųsti nedelsiant. Taip pat šiems audiniams taikoma ypatinga kaina. Basic kolekcijos asortimentą galite peržiūrėti skyrelyje Produkcija/Audiniai. Atsiprašome, tačiau šiuo metu pasiūlyti Basic audinių negalime. Siūtus gaminius kviečiame rinktis iš mūsų prekės ženklo „Linas“ kolekcijos. Prekių katalogą su didmeninėmis kainomis rasite skyriuje Produkcija/Katalogai. Gaminiai bus supakuoti į dailias dėžutes. Perkant gaminius iš kolekcijų didmeninėmis kainomis – minimumas 500EUR vienam pirkimui.

3

Jei šie kiekiai jums vis dar per dideli – galite mūsų produkcijos įsigyti iš elektroninės parduotuvės: www.linenbylinas.com

Jeigu turite klausimų – prašome kreiptis nurodytais kontaktais ir mes mielai jums padėsime bei patarsime.

woman

Naujienlaiškis

falgs

Susisiekite

    office@linas.lt +370 45 506100

    S. Kerbedzio str. 23
    LT-35114 Panevezys, Lietuva

    © AB „Linas“. S. Kerbedzio str. 23, LT-35114 Panevezys, Lietuva | Sąlygos ir taisyklės | Sprendimas ITBrolis