Ieškome santechniko

Šildymo, vandentiekio, garo, nuotekų, suslėgto oro sistemų bei įrangos profilaktinių darbų atlikimas, priežiūra, remontas ir montavimo darbai; Vandentiekio bei kanalizacijos gedimų šalinimas; Reagavimas į avarijas ir jų šalinimas.

CV laukiame adresu lina.deguliene@audilina.lt, arba office@linas.lt Išsamesnė informacija telefonu: Lina, tel. +370 658 00111

Ieškome ūkvedžio-mechaniko

Organizuoti, kad imonės ūkis funkcionuotų užtikrintai; rūpintis ir užtikrinti, kad imonės teritorija visada būtų švari ir tvarkinga; prižiūrėti vilkikus, elektrokrautuvus, organizuoti jų remontą; Dirbti su kompiuteriu, užsakant prekes, medžiagas, atlikti pirkimus.

Siūlomas atlyginimas – 1300 eurų/mėn, neatskaičius mokesčių

CV laukiame adresu lina.deguliene@audilina.lt, arba office@linas.lt Išsamesnė informacija telefonu: Lina, tel. +370 658 00111

Karjera įmonių grupėje

Naudinga partnerystė bendravime ir bendradarbiavime su tiekėjais, darbuotojais, klientais ir kitais verslo dalyviais, todėl siekiant užtikrinti tvarią, ilgalaikę ir sėkmingą veiklą, pirmenybę teikiame darbuotojams.

Bendraujame su įvairiomis suinteresuotomis šalimis: klientais verslo partneriais, valstybės institucijomis, bendruomenėmis.

Norime įdarbinti, ugdyti ir išlaikyti gabius ir profesionalius darbuotojus, užsitarnauti jų lojalumą.

Darbuotojai, kaip mūsų komandos dalis, yra svarbiausias ir didžiausias įmonės turtas. Įmonė negalėtų siekti savo tikslų be jūsų. Mes siekiame išlikti gebantys prisitaikyti prie pokyčių, motyvuoti ir jautrūs savo naujiems darbuotojams, kokie stengiamės būti ir savo klientams. Skatiname komandinį darbą ir nebijome klysti - mokomės iš savo klaidų. Nuolat plečiame savo profesionalų komandą, tad būtinai kviečiame su mumis susisiekti ir susipažinti!

Gyvenimo aprašymų laukiame adresu:

office@linas.lt

Naujienlaiškis

falgs

Susisiekite

    office@linas.lt +370 45 506100

    S. Kerbedzio str. 23
    LT-35114 Panevezys, Lietuva

    © AB „Linas“. S. Kerbedzio str. 23, LT-35114 Panevezys, Lietuva | Sąlygos ir taisyklės | Sprendimas ITBrolis