LT EN FR DE
yyyywww.youtube.com/embed/-4uVvcu8Skc Pažiūrėkite įmonės pristatymą

Pažiūrėkite įmonės pristatymą

Video

Istorija

1957 m. - Panevėžio linų kombinato įkūrimo metai. Išausta 0,5 mln. m audinių.
1962 m. - baigta įmonės statyba. Pajėgumas 10 mln. m puslininių audinių per metus.
1993 m. - Panevėžio valstybinė įmonė “Linas” reorganizuota į akcinę bendrovę “Linas”, didžiausią linų tekstilės gaminių gamintoją Baltijos šalyse.
1993 m. - AB “Linas” akcijos pradėtos listinguoti Lietuvos vertybinių popierių biržoje.
2005 m. - AB “Linas” atskyrė dvi pagrindines savo veiklos dalis – tekstilės gaminių gamybą ir nekilnojamojo turto valdymą.
2008 m. – įsteigta AB „Linas“ antrinė įmonė UAB „Lino apdaila“.

Vertybės

...NATŪRALUMAS
Linas - viena iš seniausių tekstilės rūšių pasaulyje. Lininės produkcijos gamyba nedaro žalingo poveikio gamtai, nes augdamas augalas nealina dirvos, be to, linai auga gan lengvai, todėl juos nereikia gausiai tręšti, apdoroti pesticidais, kaip daugelį kitų augalų, naudojamų audinių gamybai. Visi gaminiai, pagaminti iš lino yra biologiškai skylantys.

...MODERNUMAS
Nuolat investuodama į pažangias technologijas, šiandien AB „Linas“ teikia visas lininių verpalų dažymo, audimo, apdailos ir siuvimo paslaugas nuo verpalų paruošimo audimui iki galutinio produkto pateikimo pirkėjui. Šiuolaikinės technologijos ne tik išsaugo geriausias linų pluošto savybes, bet ir sukuria išskirtinius elegancijos ir funkcionalumo derinius.

...PATIKIMUMAS
Virš 50 metų veiklos patirtį turintis AB „Linas“ 90% savo produkcijos eksportuoja ir turi tvirtas pozicijas pasaulinėje tekstilės gaminių rinkoje. Įsikūrusi geografiškai patogioje vietoje, kaip pagrindinius konkurencinius pranašumus bendrovė siūlo užsakymų vykdymo greitį, lankstumą, aukštą ir stabilią gaminių kokybę bei platų gaminių ir paslaugų asortimentą.

...KOKYBĖ
Nuo 2003 metų bendrovė dirba pagal visuotinai pripažintus kokybės reikalavimus, atitinkančius OEKO-TEX 100 standartus. Įmonė turi nuosavą kokybės laboratoriją, taip pat įdiegta trijų lygių kokybės kontrolės sistema, užtikrinanti puikios kokybės gaminių pateikimą klientams.

Kodėl verta rinktis mus

10 argumentų, kodėl verta rinkti AB „Linas“ savo tiekėju:

  1. Net 60 metų patirtis linų tekstilės pramonėje
  2. Profesionali, patyrusi, angliškai, prancūziškai, rusiškai kalbanti komanda, pasiruošusi konsultuoti kuriant kolekcijas;
  3. Stipri dizainerių komanda bei glaudus bendradarbiavimas su chemikalų tiekėjais suteikiantis galimybę nuolat plėsti asortimentą bei vystyti naujus apdailos būdus pagal kliento poreikius;
  4. Platus audinių (svoris 70-400 g/m2, plotis 150-300cm) bei papildomų apdailų pasirinkimas;
  5. Bazinių audinių atsargos ypač greitam užsakymų vykdymui;
  6. Nuosava kokybės laboratorija;
  7. Greitas pavyzdžių paruošimas ir išsiuntimas: laboratoriniai pavyzdžiai, spalvynai, etalonai, audinių pakabos ir albumėliai;
  8. Galimybė suteikti ekskliuzyvines teises piešiniams;
  9. Sertifikatų ir techninių aprašymų paruošimas;
  10. Visa kolekcija ir gamybinės paslaugos vienoje įmonėje (audimas, apdaila, siuvimas, pakavimas).

Nuo 2003 metų bendrovė dirba pagal visuotinai pripažintus kokybės reikalavimus, atitinkančius OEKO-TEX 100 standartus.
OEKO-TEX 100 standartas

Įmonė orientuota į keturias pagrindines veiklos sritis:

Lininių bei puslininių audinių audimas drabužiams ir namų tekstilei - audžiame 100% lininius, lininius/medvilninius, lininius/viskozinius audinius. Esame įgudę žakardinių raštų audime, audinių marginime, galime išausti įvairiausių dryžuotų, languotų, juostuotų raštų ar struktūrų (tvilas, panama, nytkelė) atsižvelgiant į užsakovo pageidaujamas audinio technines savybes, charasteristikas bei norimas spalvas. Taip pat galime austi ir dvisluoksnį audinį. Audinio plotis nuo 70cm iki 3metrų, svoris 80-400gr.

Namų tekstilės gaminių siuvimas - iš daugiau nei 50% audžiamų audinių AB „Linas“ siuva gaminius skirtus namų tekstilei, t.y. gaminiai stalui (staltiesės, takeliai, servetėlės), gaminiai virtuvei (prijuostės, puodkelės, pirštinės, padėkliukai, rankšluostėliai), patalynė, gaminiai interjerui (užuolaidos, pagalvėlės), aksesuarai (rankinės, krepšiai, šalikėliai, kosmetinės), gaminiai saunai (chalatai, rankšluosčiai, padėkliukai ant kėdžių). Siuvime taikomos šios operacijos: įvairaus pločio atlankos, įstriži kampai, viengubas ar dvigubas peltakiavimas, klostavimas, siuvinėjimas, dekoratyvinės siūlės, kilpų išmušimas. Galimi šie priedai: nėriniai, sagos, žiedai, dekoratyvinės juostelės, spec. juosta užuolaidoms, kilputės, įvairaus pločio kanteliai.

Apdailos paslaugos gali būti atliekamos naudojant mūsų ar kliento pateiktus audinius bei gaminius – verpalų dažymas kubiniais ir melanžiniais dažais, audinių dažymas reaktyviniais ir nuplaunamais dažais, gaminių ir drabužių dažymas; audinių mechaninis, cheminis bei aero minkštinimas, šabloninis marginimas, audinių bei gaminių paprastas bei enzyminis plovimas, specialios apdailos – lengvos priežiūros, netepli (purvą ir vandenį atstumianti), nedegi, antimikrobinė ir kt. Viena iš išskirtinesnių įmonėje atliekamų apdailų – padengimas (angl. coating). Padengimas – tai funkcinio, apsauginio ar dekoratyvinio sluoksnio sudarymas ant medžiagos paviršiaus. Keičiant audinį, chemikalus ir padengimo būdus gaunami nauji išskirtiniai efektai su nauju pritaikymu ir naujomis funkcijomis.

Drabužių siuvimas - atliekame drabužių siuvimo paslaugas iš savo ar kliento audinio. Modeliai gali būti parenkami iš mūsų kolekcijos arba atsiunčiami kliento.

2017-2018 metų parodos, kuriose dalyvaujame:

<

Heimtextil

(Vokietija) sausio 9-12 d.

<

PremiereVision

(Prancūzija) 2018m. vasario 13-15d.

<

Maison & Objet Paris

(Paryžius) sausio 19-23 d.

Gamybinės paslaugos

AB „LINAS“ su savo partnerių pagalba teikia šias paslaugas:

Audimo paruošimo paslaugos
• juostinėmis ir partijinėmis metimo mašinomis darome metmenų velenus;
• Metimo plotis 145-175 cm.


Audimo paslaugos
Audžiame lininius ir puslininius audinius, žakardinėmis ir nytkelinėmis audimo staklėmis, skirtus
• rūbams,
• namų tekstilei
• techninius audinius.
• Audinių plotis-140-300cm*. (*-ribotos plataus audinio apdailos galimybės)


Verpalų dažymo paslaugos
• Dažome lininius, medvilninius, verpalus
• Dažomi kubiniais ir aktyviniais dažais.
• Dažymo partijų svoriai: 600 kg, 300 kg, 96 kg, 76,8 kg, 38,4 kg, 25,6 kg, 19,2 kg, 12,8 kg, 6,4 kg, 1,6kg, 0,8kg (dėmesio, prašome atkreipti dėmesį, jog po dažymo gaunasi 7% štrichuotų verpalų ir 5% masės nuostolių dėl dažymo).


Audinių apdailos

Apdailos gamyboje atliekama lininių lininių/medvilninių ir medvilninių žaliavinių audinių apdaila:
• balinimas,
• plovimas,
• dažymas,
• marginimas,
• mechaninis ir cheminis minkštinimas,
• susodinimas,
• specialiosios apdailos (vandeniui ir purvui atspari, antimikrobinė, nedegi ir t.t.)
• audinių padengimo apdaila (kautingas)
• NAUJIENA! Gaminių ir drabužių skalbimas, minkštinimas ir dažymas.


Siuvimo paslaugos

Atliekame drabužių ir namų tekstilės siuvimo paslaugas. Esami įrengimai leidžia siūti naudojant įvairias operacijas (mereškavimas, specialios siūlės, dekoratyvinės siūlės ir pan.) ir naudoti įvairius priedus (sagos, kilpos, žiedai ir pan.).

Mes garantuojame geriausią kokybės ir kainos santykį. Savo gaminamiems produktams įmonė yra gavusi sertifikatą pagal „Oeko-Tex 100“ standartą.

Platesnę informaciją galite gauti:

Audimo ir verpalų dažymo klausimais

Rūta Murnikienė
audimo vadovė
el.p.: ruta.murnikiene@linodizainas.lt

Apdailos klausimais

Algimantas Šleivys
apdailos gamybų vadovas
el.p.: algimantas.sleivys@linodizainas.lt

Siuvimo klausimais

Lina Mikelionienė
siuvimo gamybos vadovė
el.p.: lina.mikelioniene@linas.lt