LT EN FR DE

Naujienos

2018.12.06

Iš Varšuvos grįžome kupini geriausių emocijų ir apdovanojimų! Šioje parodoje dalyvavome pirmą kartą ir nelikome nepastebėti – mūsų Linas BRAND kolekcija pelnė Metų produkto apdovanojimą naujienų kategorijoje.

Nors ši mugė ir nėra viena didžiausių – dalyvavo apie 500 įmonių, iš 40 pasaulio šalių, tačiau mes pajutome didžiulį susidomėjimą. Labai džiaugiamės, kad mus aplankė ir jau esami klientai, kuriuos visada džiugu pamatyti gyvai, aptarti artėjančias kolekcijas bei planus. Na, o daugiausia naujų klientų mus lankė iš Baltijos šalių, Slovėnijos, Baltarusijos ir Ukrainos – tikime, jog nauji projektai padės mums pasidalinti savo linu ir žiniomis apie jį, su šiomis šalimis.

 

2018.11.06

Šie metai mums tai naujienų, naujų atradimų metai, todėl nusprendėme dalyvauti ir kitokiose parodose nei įprastai. Lapkričio mėnesį mus galėsite sutikti Varšuvoje vyksiančioje tarptautinėje audinių parodoje Fast Textile. Aplankykite mus stende T189, D salėje

2018.10.10

Sukurta vaikų

Šiais metais mes negalvojome už vaikus, mes leidome jiems nuspręsti, kas gi jiems patinka. Skelbėme vaikų piešinių konkursą ir štai – menininkės Amelijos, 11 metų, kūrinys jau puikuojasi ant mūsų patalynės komplekto vaikams.

2018.09.18

O čia ji – žmogus laikantis visą fabriką ant pečių, bet niekada nepamirštantis šypsotis. Mūsų naujoji direktorė Vilita

2018.09.12

AB Linas gaminiai kitu kampu

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais, mūsų dizainerių komanda pristato siūtų gaminių kolekcijas. Tačiau šiemet, jos turi visiškai kitokią išvaizdą, įdomų pateikimą, nematytus piešinius ir galimybę žaisti su spalvomis!

Pristatome kolekcijas valgomojo stalui, miegamajam, svetainei ir didžiausia naujiena – virtuvės kolekcija. Visos kolekcijos, kad ir kokios skirtingos atrodytų, puikiai dera tarpusavyje. Pradedant klasikiniais gaminiais, solidžiomis spalvomis ir baigiant moderniais dizainais žaismingam interjerui. Be kita ko, praturtinome ir audinių pasirinkimą: linas su vilna, linas su perdirbtais verpalais bei linas su medvilne.

Sudominome? Norite pamatyti pilnas kolekcijas – susisiekite su mumis

2018.08.06

PREKYBA BE KAILIO

Net jei ir yra pakankamai aišku, jog mes neturime priežasčių savo gaminiams naudoti kailio, tai tikrai nereiškia, jog mums nerūpi.

Vienas iš pagrindinių mūsų, kaip gamintojų  tikslas yra palaikyti pusiausvyrą tarp savo veiksmų ir jų padarinių. Dėl šio tikslo, mes noriai remiame visus projektus ir judėjimus prieš žiaurų ir neetišką elgesį.

Kai skaidrumas klientų tarpe vis labiau tampa būtinas, kai vis didesnei jų daugumai tampa svarbu žinoti kaip ir kokiomis sąlygomis jų produktas buvo pagamintas, mes be galo džiaugiamės galėdami prisijungti prie šio Prekyba be kailio judėjimo, kuris neša žinią pasauliui ir skatina atsisakyti žiauriaus elgesio su gyvūnais.

 

 

2018.07.04

Kitas požiūris

Pristatydami savo naujausias kolekcijas, didžiąją dėmesio dalį skiriame vartotojui. Tai reiškia, jog norime juos įkvėpti ir parodyti geriausias savo gaminių savybes, nuostabiausiame fone.
Šį kartą pristatome vasariškų švenčių apsuptyje atsidūrusias Linas BRAND kolekcijas. Nepakeičiamos puošiant stalus šventėms ir tradicijų palaikymui.

2018.06.29

Nauja kolekcija

Šiais metais, kurdami rūbus, didžiausią dėmesį skyrėme jūsų patogumui – pažadame, jog jausitės laisviau nei bet kada su mūsų naujaisiais modeliais! Rūbai pritaikyti įvairioms figūroms, tad jausitės patogiai, net jei esate ballerina…
Žinoma, nepamiršome ir mūsų džentelmenų, kurių kolekciją papildėme marškiniais ilgomis rankovėmis, bei klasikinėmis kelnėmis.
Na, o mažosios princesės tikrai džiaugsis spalvingomis suknelėmis su žaismingu priešiniu.
Išdidžiai pristatome naująją kolekciją!

Daugiau informacijos galite rasti mūsų puslapyje, parsisiuntę drabužių katalogą. Mūsų el. parduotuvėje www.linodovanos.lt arba susisiekiant su mumis

 

2018.05.21

Susipažinkite su žmonėmis, kurie pagamino jūsų drabužius

Ar jums kada yra iškilęs klausimas: „Kas pagamino mano drabužius?“? Vis daugiau žmonių pasaulyje tikisi skaidrumo iš kompanijų ir savo tiekėjų, todėl ši tema yra gvildenama vis dažniau. Fashion revolution, tai motyvuojantis judėjimas prasidėjęs 2013 metais Bangladeše, kuomet  sugriuvo pastatas su visais vargingomis sąlygomis dirbančiais tekstilės pramonės darbuotojais. Jau tada iškilo klausimas ar maža gaminio kaina verta to, kad būtų išnaudojami žmonės.

Mūsų drabužių istorija prasideda ir baigiasi Lino fabriko teritorijoje: nuo audinio paruošimo audimui ir galutinio gaminio pakavimo. Mūsų įmonėje dirba daugiau nei 300 žmonių, tačiau vis dėlto, retas klientas žino kokie žmonės dalyvauja gamybos procese. Kadangi mūsų kompanija visada pasiruošusi naujiems iššūkiams ir motyvacijoms, suskubome žengtį pirmą, kad ir mažą žingsnį pasaulinio skaidrumo link ir pristatome žmones, kurie pagamino jūsų drabužius

 

2018.04.18

Ar jums yra tekę girdėti apie audinių biblioteką? Mums teko, nes mes – dalis jos.

Tai, kad pradėjome dirbti su danų firma Closed-loop, mums buvo didžiulis įkvėpimas. Dalyvavimas tokioje svarbioje kampanijoje mus privertė dar kartą atsigręžti ir gerai pergalvoti savo veiksmus. Nors perdirbti verpalai mums ne naujiena, bet įkvėpti to, kiek daug įmonių imasi veiksmų, padėsiančių pasauliui tapti švaresniu, mes nusprendėme dar labiau prisidėti išplėsdami savo audinių su perdirbtais audiniais asortimentą.

Tiltas tarp suvokimo ir gamybos, kaip save vadina patys Closed-loop įkūrėjai, yra plataus profilio įmonė, dirbanti su begale tekstilininkų iš viso pasaulio. O pagrindinis jų tikslas – išlaikyti visą gamybos procesą uždarame rate, nes šiuolaikiniame pasaulyje perdirbimo galimybės yra neribotos ir stulbinančios.

Didžiausias mūsų pasididžiavimas yra žinojimas, jog darome viską savo galioje paversti pasaulį švaresniu, saugesniu ir be abejo gražesniu!

Apsilankykit, susipažinkit, prisidėkit:

https://www.closed-loop.dk/

 

 

2018.04.06

Įkvėpti pavasariškos ir vasariškos gamtos, mūsų dizainerių komanda pristato naują dizainą – TERRAZZO. Asimetriškai išsidėsčiusios arkos, linijos bei kreivės, puikiai dera žemiškoje ir plačioje spalvų gamoje. Visada madingas tobulas chaosas alsuoja stiliumi, paprastumu ir aistra kiekviename prisilietime. Šis dizainas puikiai atspindi nepriklausomybės idėją – minimalistinis, bet be galo veržlus.

Susipažinkite su nauju požiūriu.

Susipažinkite su Linas TERRAZZO.

 

2018.03.16

Norime pasidžiaugti, kad atnaujinome gamybos darbuotojų valgomajį!

Be galo erdvi patalpa jau kviečia gardžiam puodeliui kavos bei pietums. Juk maloni atmosfera tai dalis produktyvaus ir efektyvaus darbo dalis. Tikime, jog darbuotojai pietų metu galės ne tik pavalgyti, bet ir pabendrauti, atsipalaiduoti…

2018.03.13

Mūsų įmonė jau trečius metus sėkmingai bendradarbiauja su Pietų Korėjos korporacija „Sunwoo“.

Šie korėjos gamintojai, atstovaujantys AB Linas vardą, didžiuojasi lietuviška audinių kilme bei Lino vardu savo gaminuose, tad mūsų įmonės atstovai buvo pakviesti dalyvauti vienoje iš svarbiausių tekstilės parodų Pietų Korėjoje – Seul Living Design Fair. Mūsų darbuotojai grįžo pilni įspūdžių ir naujų idėjų, kurias stengsimės įgyvendinti ir jus nustebinti artimiausiu metu!

2018.02.19

Šį mėnesį dalyvavome kaip niekad spalvingoje ir atsinaujinusioje mugėje Premier Vision Paryžiuje. Pristatėme naujausius savo audinius bei stebėjome bendras tendencijas, kurios jau kvepia pavasariu.

Mūsų audiniai taip pat pateko į populiariausiųjų sąrašą – tiek spalvine, tiek struktūrine dalimi prisidėjome prie bandro mugės vaizdo.

2018.01.08

Pagaliau galime jums pristatyti ilgai kurtas ir kruopščiai atrinktas „Linas“ prekės ženklo kolekcijas: Linas Modern, Linas Classic ir Linas Exclusive, kurios atitiks kiekvieno skonį. Be to, geriausiai lino kokybei, naujausoms mūsų technologinėms galimybėms, bei išskirtinei pakuotei atsispirti neįmoma!

2017.04.10

21-ojo amžiaus pradžioje mūsų įmonė priėmė naują iššūkį – pakeisti žmonių mąstymą, įpročius ir skatinti  juos naudoti natūralius, ekologiškus audinius namų tekstilei bei drabužiams. Taip pat išmintingai ir taupiai naudoti turimus išteklius ir rinktis geriausius produktus. Siekdama prisidėti prie aplinkos saugojimo AB „Linas“  naujų produktų kūrimo komanda pristato naują projektą – specialią kolekciją, pagamintą naudojant liną ir perdirbtus verpalus. Šie audiniai turi ypatingą „dvigubą“ privalumą: lino pluoštas yra ekologiškas pats savaime, nes gamyboje nepalieka jokių atliekų, o kai auga – nesudaro jokios žalos gamtai ir aplinkai. Perdirbti verpalai, pvz. medvilnė iš vartotojų suneštų nebenešiojamų drabužių, poliesteris iš perdirbtų PET butelių, yra gaminami nenaudojant vandens, jokių cheminių medžiagų, be to gamyboje neišskiriama CO2 emisija. Taigi, pirkdami ir naudodami audinius iš mūsų naujosios kolekcijos, jūs tampate mūsų didžiojo plano dalimi – daryti teigiamą įtaką mūsų planetai.

Taip pat nuo 2017 m. visa AB Linas naudojama energija yra žalia energija, kas reiškia, kad elektra  tiekiama iš atsinaujinančių energijos šaltinių.

perdirbti ekologiški audiniai

NORĖDAMI GAUTI DAUGIAU NAUJIENŲ UŽSIREGISTRUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIUI. NEPAMIRŠKITE MŪSŲ SEKTI FACEBOOK IR INSTAGRAM PASKYROSE!