LT EN FR DE

Naujienos

2019.09.26

Visi mėgstame tai, kas reta. Norime turėti tai, ko neturės niekas kitas ir taip būti išskirtiniais.
Nuo šiol, išsiskirti galėsite apsipirkdami pas mus! Naujomis Limited kolekcijomis džiuginsime jus dažnai, o asortimentas niekada nebus toks pat. Nesvarstykite, nes vėliau gali būti per vėlu… Juk čia – riboto leidimo gaminiai!

www.linodovanos.lt

2019.09.20

Ruduo – derliaus metas!

Jau antrą rudenį, didžiuojamės pristatydami Jums Linas BRAND kolekcijas! 

Dream catcher, Bubbles, Harmony, Stripe mood, Revival, Dune, Urban ir Origami kolekcijos atsinaujinusios, tačiau jūsų mėgiausiai gaminiai niekur nedingo.

Visas kolekcijas galite pamatyti atsisiuntę 2019 m. Linas BRAND katalogą, bei apsilankę mūsų parduotuvėse!

2019.08.27

Susitikime parodoje „Munich fabric start“!
Mus rasite antrame aukšte, stende S2 F207 

2019.06.25

Du, vieni iš svarbiausių dalykų gyvenime yra geras nakties miegas bei skanus maistas.
Mūsų naujausioje namų tekstilės kolekcijoje rasite gaminius, padėsiančius įgyvendinti juos abu!
Patogi, minkšta, skalbto lino patalynė, padės pagauti saldžiausius sapnus.
Na, o mūsų lygiai dažyti stalo gaminiai puikiai derės prie kiekvieno patiekalo ir pavers stalą dar skanesniu!

2019.05.20

Magiškiausias metų laikas jau atėjo

Mes pavasarį pasitinkame su mūsų magija – lininiais drabužiais.
Kodėl magija? Todėl, kad jausmas vilkint lininį rūbą yra kažkas nepaaiškinamo, kažkas, ką norisi kartoti ir kartoti…
Mūsų visi naujausi dizainai jau pakeliui, greitai bus pristatyti visose parduotuvėse, kuriose ir vyrai galės patirti šį magišką jausmą.
Kol kas žvilgtelkit ir pasiruoškit magiškai kelionei.

2019.04.18

Mūsų mėgstamiausieji gyvūnai netrukus turės naujų kaimynų!

Gražiausios žuvys atplaukia į „Liną“, ruoškite meškeres!
Kiaulių metai neprabėgs nepastebėti – riestauodegės taip pat atkeliauja į mūsų Zoologijos parką.
Ir žinoma šiek tiek egzotikos – mieliausios pandos pasirengusios linksminti visus – ir jaunus ir senus, jau artimiausiu metu.

2019.02.26

Jau ilgus metus esame viena iš didžiausių linų gamintojų įmonių Baltijos šalyse. Mūsų sėkmę lemia ne tik per ilgus metus sukaupta darbo patirtis, bet ir mažytė paslaptis, kuria norime su jumis pasidalinti. Didelė sėkmės lyderystėje dalis priklauso nuo stiprios ir vieningos komandos, kuri kartu žengia bendro tikslo link. Jau vien norint suburti tokią komandą, reikia nemažai pastangų, o ją išlaikyti – tikras iššsūkis. Todėl jau daugiau kaip 15 metų įmonėje dirbame net su 4 metodologijomis, moko tarpusavio supratimo bei pagarbos, leidžia priimti vieningus ir teisingus sprendimus, problemas paversti iššūkiais, o konfliktus spręsti tik konstruktyviais būdais. Kviečiame ir jus susipažinti su mūsų sėkmingo darbo pagalbininkėmis, visomis keturiomis metodologijomis:

  1. Pirmoji, kurią įsidiegėme 2005 metais buvo Goldratt Ji puikiai tiko gamybinių rodiklių įsivedimui, pagal kuriuos matome savo veiklos rezultatus. Šie rodikliai ne tik leido matyti kiekvieno skyriaus ar darbuotojo indėlį į bendrą rezultatą, bet ir aiškiai nurodė, kur esame ir kur link judame. Mūsų visa motyvacinė sistema yra paremta būtent šiais rodikliais, kuriuos naudojame ir iki šiol.
  2. Vėliau sekė Franklin Covey – jo metodologijų pagalba išmokome planuoti savo laiką, išskirti svarbiausius darbus, taip koncentruojantis tik į judėjimą pirmyn ir geriausių rezultatų siekimą. Įmonės metinius tikslus papildė mėnesiniai bei savaitiniai planai, kurių dėka išmokome pamatyti savo klaidas, iš jų mokytis ir jų nekartoti.
  3. Komandinį darbą sustiprinti padėjo Adizės metodologija, joje didelis dėmesys skiriamas konfliktų sprendimui, skatinama jų nebijoti ir mokėti išspręsti konstruktyviai, t.y. įmonei naudingu būdu, taip pat taupyti laiką sprendžiant ne problemas, o iššūkius, nes tik juos išsprendus, įmonė judės į priekį. Besigilinant į šią metodologiją, supratome, kad visi darbuotojai yra skirtingi ir išmokome to nebijoti – kuo skirtingesni žmonės, tuo stipresnė komanda. Visada skatiname kolegų kūrybingumą ir naujas idėjas, bei komandos darbą su ateities projektais.
  4. Šiuo metu intensyviai dirbame Su Lean metodologija. Jos idėjas daugiausia naudojame gamybiniuose procesuose: dirbame 5S metodu, kuris leidžia greitai identifikuoti proceso nuostolius ir imtis veiksmų juos šalinti. 5S reiškia: surūšiavimas; susitvarkymas; švara; standartizavimas; savikontrolė, šiuo būdu stengiamės panaikinti visus švaistymus, sukurdami aplinką, kurioje darbuotojai gali greitai pastebėti problemas ir nedelsdami imtis veiksmų joms spręsti. Taip pat visi darbuotojai yra įtraukti į problemų sprendimą: skatiname visus žmones siūlyti idėjas gamybos procesams gerinti.

Vidinės taisyklės, tokios kaip tarpusavio supratimas ir pagarba vienas kitam tik dar labiau sustiprina metodologijų poveikį, kai visi esame išvien, kai žinome, jog nei vieno nuomonė nebus smerkiama, o indėlis į procesų gerinimą bus tinkamai įvertintas. Sėkmė – tai žinojimas, kad visa mūsų komanda žiūri viena kryptimi.

2018.12.06

Iš Varšuvos grįžome kupini geriausių emocijų ir apdovanojimų! Šioje parodoje dalyvavome pirmą kartą ir nelikome nepastebėti – mūsų Linas BRAND kolekcija pelnė Metų produkto apdovanojimą naujienų kategorijoje.

Nors ši mugė ir nėra viena didžiausių – dalyvavo apie 500 įmonių, iš 40 pasaulio šalių, tačiau mes pajutome didžiulį susidomėjimą. Labai džiaugiamės, kad mus aplankė ir jau esami klientai, kuriuos visada džiugu pamatyti gyvai, aptarti artėjančias kolekcijas bei planus. Na, o daugiausia naujų klientų mus lankė iš Baltijos šalių, Slovėnijos, Baltarusijos ir Ukrainos – tikime, jog nauji projektai padės mums pasidalinti savo linu ir žiniomis apie jį, su šiomis šalimis.

2018.11.06

Šie metai mums tai naujienų, naujų atradimų metai, todėl nusprendėme dalyvauti ir kitokiose parodose nei įprastai. Lapkričio mėnesį mus galėsite sutikti Varšuvoje vyksiančioje tarptautinėje audinių parodoje Fast Textile. Aplankykite mus stende T189, D salėje

2018.10.10

Sukurta vaikų

Šiais metais mes negalvojome už vaikus, mes leidome jiems nuspręsti, kas gi jiems patinka. Skelbėme vaikų piešinių konkursą ir štai – menininkės Amelijos, 11 metų, kūrinys jau puikuojasi ant mūsų patalynės komplekto vaikams.

2018.09.18

O čia ji – žmogus laikantis visą fabriką ant pečių, bet niekada nepamirštantis šypsotis. Mūsų naujoji direktorė Vilita

2018.09.12

AB Linas gaminiai kitu kampu

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais, mūsų dizainerių komanda pristato siūtų gaminių kolekcijas. Tačiau šiemet, jos turi visiškai kitokią išvaizdą, įdomų pateikimą, nematytus piešinius ir galimybę žaisti su spalvomis!

Pristatome kolekcijas valgomojo stalui, miegamajam, svetainei ir didžiausia naujiena – virtuvės kolekcija. Visos kolekcijos, kad ir kokios skirtingos atrodytų, puikiai dera tarpusavyje. Pradedant klasikiniais gaminiais, solidžiomis spalvomis ir baigiant moderniais dizainais žaismingam interjerui. Be kita ko, praturtinome ir audinių pasirinkimą: linas su vilna, linas su perdirbtais verpalais bei linas su medvilne.

Sudominome? Norite pamatyti pilnas kolekcijas – susisiekite su mumis

2018.08.06

PREKYBA BE KAILIO

Net jei ir yra pakankamai aišku, jog mes neturime priežasčių savo gaminiams naudoti kailio, tai tikrai nereiškia, jog mums nerūpi.

Vienas iš pagrindinių mūsų, kaip gamintojų  tikslas yra palaikyti pusiausvyrą tarp savo veiksmų ir jų padarinių. Dėl šio tikslo, mes noriai remiame visus projektus ir judėjimus prieš žiaurų ir neetišką elgesį.

Kai skaidrumas klientų tarpe vis labiau tampa būtinas, kai vis didesnei jų daugumai tampa svarbu žinoti kaip ir kokiomis sąlygomis jų produktas buvo pagamintas, mes be galo džiaugiamės galėdami prisijungti prie šio Prekyba be kailio judėjimo, kuris neša žinią pasauliui ir skatina atsisakyti žiauriaus elgesio su gyvūnais.

2018.07.04

Kitas požiūris

Pristatydami savo naujausias kolekcijas, didžiąją dėmesio dalį skiriame vartotojui. Tai reiškia, jog norime juos įkvėpti ir parodyti geriausias savo gaminių savybes, nuostabiausiame fone.
Šį kartą pristatome vasariškų švenčių apsuptyje atsidūrusias Linas BRAND kolekcijas. Nepakeičiamos puošiant stalus šventėms ir tradicijų palaikymui.

2018.05.21

Susipažinkite su žmonėmis, kurie pagamino jūsų drabužius

Ar jums kada yra iškilęs klausimas: „Kas pagamino mano drabužius?“? Vis daugiau žmonių pasaulyje tikisi skaidrumo iš kompanijų ir savo tiekėjų, todėl ši tema yra gvildenama vis dažniau. Fashion revolution, tai motyvuojantis judėjimas prasidėjęs 2013 metais Bangladeše, kuomet  sugriuvo pastatas su visais vargingomis sąlygomis dirbančiais tekstilės pramonės darbuotojais. Jau tada iškilo klausimas ar maža gaminio kaina verta to, kad būtų išnaudojami žmonės.

Mūsų drabužių istorija prasideda ir baigiasi Lino fabriko teritorijoje: nuo audinio paruošimo audimui ir galutinio gaminio pakavimo. Mūsų įmonėje dirba daugiau nei 300 žmonių, tačiau vis dėlto, retas klientas žino kokie žmonės dalyvauja gamybos procese. Kadangi mūsų kompanija visada pasiruošusi naujiems iššūkiams ir motyvacijoms, suskubome žengtį pirmą, kad ir mažą žingsnį pasaulinio skaidrumo link ir pristatome žmones, kurie pagamino jūsų drabužius

2018.04.18

Ar jums yra tekę girdėti apie audinių biblioteką? Mums teko, nes mes – dalis jos.

Tai, kad pradėjome dirbti su danų firma Closed-loop, mums buvo didžiulis įkvėpimas. Dalyvavimas tokioje svarbioje kampanijoje mus privertė dar kartą atsigręžti ir gerai pergalvoti savo veiksmus. Nors perdirbti verpalai mums ne naujiena, bet įkvėpti to, kiek daug įmonių imasi veiksmų, padėsiančių pasauliui tapti švaresniu, mes nusprendėme dar labiau prisidėti išplėsdami savo audinių su perdirbtais audiniais asortimentą.

Tiltas tarp suvokimo ir gamybos, kaip save vadina patys Closed-loop įkūrėjai, yra plataus profilio įmonė, dirbanti su begale tekstilininkų iš viso pasaulio. O pagrindinis jų tikslas – išlaikyti visą gamybos procesą uždarame rate, nes šiuolaikiniame pasaulyje perdirbimo galimybės yra neribotos ir stulbinančios.

Didžiausias mūsų pasididžiavimas yra žinojimas, jog darome viską savo galioje paversti pasaulį švaresniu, saugesniu ir be abejo gražesniu!

Apsilankykit, susipažinkit, prisidėkit:

https://www.closed-loop.dk/

2018.01.08

Pagaliau galime jums pristatyti ilgai kurtas ir kruopščiai atrinktas „Linas“ prekės ženklo kolekcijas: Linas Modern, Linas Classic ir Linas Exclusive, kurios atitiks kiekvieno skonį. Be to, geriausiai lino kokybei, naujausoms mūsų technologinėms galimybėms, bei išskirtinei pakuotei atsispirti neįmoma!

2017.04.10

21-ojo amžiaus pradžioje mūsų įmonė priėmė naują iššūkį – pakeisti žmonių mąstymą, įpročius ir skatinti  juos naudoti natūralius, ekologiškus audinius namų tekstilei bei drabužiams. Taip pat išmintingai ir taupiai naudoti turimus išteklius ir rinktis geriausius produktus. Siekdama prisidėti prie aplinkos saugojimo AB „Linas“  naujų produktų kūrimo komanda pristato naują projektą – specialią kolekciją, pagamintą naudojant liną ir perdirbtus verpalus. Šie audiniai turi ypatingą „dvigubą“ privalumą: lino pluoštas yra ekologiškas pats savaime, nes gamyboje nepalieka jokių atliekų, o kai auga – nesudaro jokios žalos gamtai ir aplinkai. Perdirbti verpalai, pvz. medvilnė iš vartotojų suneštų nebenešiojamų drabužių, poliesteris iš perdirbtų PET butelių, yra gaminami nenaudojant vandens, jokių cheminių medžiagų, be to gamyboje neišskiriama CO2 emisija. Taigi, pirkdami ir naudodami audinius iš mūsų naujosios kolekcijos, jūs tampate mūsų didžiojo plano dalimi – daryti teigiamą įtaką mūsų planetai.

Taip pat nuo 2017 m. visa AB Linas naudojama energija yra žalia energija, kas reiškia, kad elektra  tiekiama iš atsinaujinančių energijos šaltinių.

perdirbti ekologiški audiniai

NORĖDAMI GAUTI DAUGIAU NAUJIENŲ UŽSIREGISTRUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIUI. NEPAMIRŠKITE MŪSŲ SEKTI FACEBOOK IR INSTAGRAM PASKYROSE!