LT EN FR DE

Naujienos

2017.05.16

Nauja 2017-ųjų metų drabužių kolekcija jau prekyboje.

Naujos drabužių kolekcijos katalogą galite rasti ir parsisiųsti mūsų www puslapyje prie produktų.

Lininiai rūbai

2017.04.10

21-ojo amžiaus pradžioje mūsų įmonė priėmė naują iššūkį – pakeisti žmonių mąstymą, įpročius ir skatinti  juos naudoti natūralius, ekologiškus audinius namų tekstilei bei drabužiams. Taip pat išmintingai ir taupiai naudoti turimus išteklius ir rinktis geriausius produktus. Siekdama prisidėti prie aplinkos saugojimo AB „Linas“  naujų produktų kūrimo komanda pristato naują projektą – specialią kolekciją, pagamintą naudojant liną ir perdirbtus verpalus. Šie audiniai turi ypatingą „dvigubą“ privalumą: lino pluoštas yra ekologiškas pats savaime, nes gamyboje nepalieka jokių atliekų, o kai auga – nesudaro jokios žalos gamtai ir aplinkai. Perdirbti verpalai, pvz. medvilnė iš vartotojų suneštų nebenešiojamų drabužių, poliesteris iš perdirbtų PET butelių, yra gaminami nenaudojant vandens, jokių cheminių medžiagų, be to gamyboje neišskiriama CO2 emisija. Taigi, pirkdami ir naudodami audinius iš mūsų naujosios kolekcijos, jūs tampate mūsų didžiojo plano dalimi – daryti teigiamą įtaką mūsų planetai.

Taip pat nuo 2017 m. visa AB Linas naudojama energija yra žalia energija, kas reiškia, kad elektra  tiekiama iš atsinaujinančių energijos šaltinių.

perdirbti ekologiški audiniai

2017.03.23

Pristatome naują 2017-ųjų metų namų tekstilės katalogą!

Jau galite atsisiųsti mūsų namų tekstilės katalogą, kuriame rasite siūtų gaminių, skirtų namams, naujausią kolekciją.

2017.02.21

Naujas firminės parduotuvės darbo laikas!

Norime pradžiuginti gera žinia visus „Lino“ gaminių mylėtojus – mūsų firminė parduotuvė „Gija“ Jūsų patogumui keičia darbo laiką! Nuo kovo 1 d. parduotuvė dirbs be jokių pietų pertraukų ir papildomai šeštadieniais:
I-V dirbsime 9-18 val.,
VI dirbsime 10-14 val.
Laukiame Jūsų!

2016.12.06

Pristatome mūsų naują internetinę parduotuvę www.linodovanos.lt

Pastaruosius keletą mėnesių įtemptai dirbome kurdami naują elektroninę parduotuvę ir pagaliau savo darbo rezultatus galime pristatyti jums. Nauja moderni išvaizda, geresnės kokybės nuotraukos bei pilnesni prekių aprašymai padės lengviau išsirinkti norimus lininius gaminius. Taip pat pažadame parduotuvę papildyti naujomis prekėmis ne rečiau kaip kelis kartus per mėnesį, todėl būtinai užsukite dažniau, kad nepraleistumėte naujienų.

Pasižvalgykite po mūsų naują internetinę parduotuvę ir įvertinkite pokyčius!

linodovanos