LT EN FR DE

Naujienos

2018.04.18

Ar jums yra tekę girdėti apie audinių biblioteką? Mums teko, nes mes – dalis jos.

Tai, kad pradėjome dirbti su danų firma Closed-loop, mums buvo didžiulis įkvėpimas. Dalyvavimas tokioje svarbioje kampanijoje mus privertė dar kartą atsigręžti ir gerai pergalvoti savo veiksmus. Nors perdirbti verpalai mums ne naujiena, bet įkvėpti to, kiek daug įmonių imasi veiksmų, padėsiančių pasauliui tapti švaresniu, mes nusprendėme dar labiau prisidėti išplėsdami savo audinių su perdirbtais audiniais asortimentą.

Tiltas tarp suvokimo ir gamybos, kaip save vadina patys Closed-loop įkūrėjai, yra plataus profilio įmonė, dirbanti su begale tekstilininkų iš viso pasaulio. O pagrindinis jų tikslas – išlaikyti visą gamybos procesą uždarame rate, nes šiuolaikiniame pasaulyje perdirbimo galimybės yra neribotos ir stulbinančios.

Didžiausias mūsų pasididžiavimas yra žinojimas, jog darome viską savo galioje paversti pasaulį švaresniu, saugesniu ir be abejo gražesniu!

Apsilankykit, susipažinkit, prisidėkit:

https://www.closed-loop.dk/

2018.04.13

Siūlome darbą!

 

2018.04.06

Įkvėpti pavasariškos ir vasariškos gamtos, mūsų dizainerių komanda pristato naują dizainą – TERRAZZO. Asimetriškai išsidėsčiusios arkos, linijos bei kreivės, puikiai dera žemiškoje ir plačioje spalvų gamoje. Visada madingas tobulas chaosas alsuoja stiliumi, paprastumu ir aistra kiekviename prisilietime. Šis dizainas puikiai atspindi nepriklausomybės idėją – minimalistinis, bet be galo veržlus.

Susipažinkite su nauju požiūriu.

Susipažinkite su Linas TERRAZZO.

 

2018.03.16

Norime pasidžiaugti, kad atnaujinome gamybos darbuotojų valgomajį!

Be galo erdvi patalpa jau kviečia gardžiam puodeliui kavos bei pietums. Juk maloni atmosfera tai dalis produktyvaus ir efektyvaus darbo dalis. Tikime, jog darbuotojai pietų metu galės ne tik pavalgyti, bet ir pabendrauti, atsipalaiduoti…

2018.03.13

Mūsų įmonė jau trečius metus sėkmingai bendradarbiauja su Pietų Korėjos korporacija „Sunwoo“.

Šie korėjos gamintojai, atstovaujantys AB Linas vardą, didžiuojasi lietuviška audinių kilme bei Lino vardu savo gaminuose, tad mūsų įmonės atstovai buvo pakviesti dalyvauti vienoje iš svarbiausių tekstilės parodų Pietų Korėjoje – Seul Living Design Fair. Mūsų darbuotojai grįžo pilni įspūdžių ir naujų idėjų, kurias stengsimės įgyvendinti ir jus nustebinti artimiausiu metu!

2018.02.19

Šį mėnesį dalyvavome kaip niekad spalvingoje ir atsinaujinusioje mugėje Premier Vision Paryžiuje. Pristatėme naujausius savo audinius bei stebėjome bendras tendencijas, kurios jau kvepia pavasariu.

Mūsų audiniai taip pat pateko į populiariausiųjų sąrašą – tiek spalvine, tiek struktūrine dalimi prisidėjome prie bandro mugės vaizdo.

2018.01.08

Pagaliau galime jums pristatyti ilgai kurtas ir kruopščiai atrinktas „Linas“ prekės ženklo kolekcijas: Linas Modern, Linas Classic ir Linas Exclusive, kurios atitiks kiekvieno skonį. Be to, geriausiai lino kokybei, naujausoms mūsų technologinėms galimybėms, bei išskirtinei pakuotei atsispirti neįmoma!

2017.04.10

21-ojo amžiaus pradžioje mūsų įmonė priėmė naują iššūkį – pakeisti žmonių mąstymą, įpročius ir skatinti  juos naudoti natūralius, ekologiškus audinius namų tekstilei bei drabužiams. Taip pat išmintingai ir taupiai naudoti turimus išteklius ir rinktis geriausius produktus. Siekdama prisidėti prie aplinkos saugojimo AB „Linas“  naujų produktų kūrimo komanda pristato naują projektą – specialią kolekciją, pagamintą naudojant liną ir perdirbtus verpalus. Šie audiniai turi ypatingą „dvigubą“ privalumą: lino pluoštas yra ekologiškas pats savaime, nes gamyboje nepalieka jokių atliekų, o kai auga – nesudaro jokios žalos gamtai ir aplinkai. Perdirbti verpalai, pvz. medvilnė iš vartotojų suneštų nebenešiojamų drabužių, poliesteris iš perdirbtų PET butelių, yra gaminami nenaudojant vandens, jokių cheminių medžiagų, be to gamyboje neišskiriama CO2 emisija. Taigi, pirkdami ir naudodami audinius iš mūsų naujosios kolekcijos, jūs tampate mūsų didžiojo plano dalimi – daryti teigiamą įtaką mūsų planetai.

Taip pat nuo 2017 m. visa AB Linas naudojama energija yra žalia energija, kas reiškia, kad elektra  tiekiama iš atsinaujinančių energijos šaltinių.

perdirbti ekologiški audiniai

NORĖDAMI GAUTI DAUGIAU NAUJIENŲ UŽSIREGISTRUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIUI. NEPAMIRŠKITE MŪSŲ SEKTI FACEBOOK IR INSTAGRAM PASKYROSE!