LT EN FR DE

Naujienos

2021.05.06

Naujausios mūsų kolekcijos – tiesiai į jūsų rankas!

Pasidairykite, tikimės įkvėpti jūsų būsimas drabužių kolekcijas. Katalogą galite atsisiųsti paspaudę apačioje esančią nuorodą

Spring_summer 2021

2021.04.23

Pastovumas – vienas svarbiausių lyderystės veiksnių.
Stabili įmonė – kiekvieno kliento prioritetas.
Mes, sertifikuoti CrefoCert STABILUS sertifikatu, kuris yra oficialus UAB Creditreform Lietuva patvirtinimas, kad jį gavusi bendrovė yra moki ir geros ekonominės būklės, todėl esame patikimi partneriai jūsų verslui.

Daugiau informacijos: https://www.cr.lt

2021.03.10

METŲ PASIEKIMAI!

Mažais žingsneliais, didelio tikslo link ♥

2021.03.03

Dėl didelio užsakymų kiekio, laikimai stabdome bazinių audinių įsigyjimo galimybę.
Šiuo metu dirbame tik su individualiais užsakymais ir nepildome sandėlio likučių.
Atsiprašome už nepatogumus.
Jei norite įsigyti nedidelį kiekį audinių ar gaminių, kviečiame apsilankyti mūsų elektroninėje parduotuvėje www.linodovanos.lt

2021.01.22

Naujiena mūsų parduotuvėje!

Nuo šio išsirinkti audinio kokybę bus dar paprasčiau – užsisakykite paruoštą audinių katalogą ir susipažinkite su mūsų audiniais iš arčiau.

Katalogą rasite čia

2020.12.03

Mūsų šventinės nuotaikos siekia žvaigždes!

2020.11.10

Dalyvavimas parodose šiais metais tampa nebeįmanomas, tačiau mes ir toliau kuriame ir norime jums, nors ir virtualiai, pristatyti naujausią audinių kolekciją. Pasisemkite įdėjų ir pavartykite 2020 metų Lino audinių katalogą:

New fabric collection 2020

2020.09.10

Pagaliau siūlome unikalius audinius – linas kartu su gintaro siūlais. Šie audiniai yra unikalūs daugeliu atžvilgių ir  apibūdinami kaip ypač minkšti ir lankstūs, todėl yra puikus drabužių ar namų tekstilės pasirinkimas.

AMBER-TEX

2020.06.30

 Lino tradicijos Lietuvoje yra giliai įsišaknijusios.
Linai yra ekologiška medžiaga, nes gamybiniame procese nepalieka jokių atliekų ir nėra kenksminga aplinkai. Būtent dėl šios ekologiškos idėjos Linas pradėjo dirbti su „ESG Green“ partneriais, gaminančiais verpalus iš perdirbtų džinsų. Maišant linus su perdirbtais džinsais, dar labiau tausojame aplinką ir galime sukurti neįprastą audinių kolekciją, kurią sudaro galybė spalvų ir dizainų!
Ar jums taip pat įdomi perdirbto džinso istorija? Tuomet būtinai apsilankykite mūsų partnerių puslapyje ir sužinokite daugiau: https://www.hackyourjeans.com/en

2020.03.04

Nuo 2020 m. Mes esame BCI (ang. Better cotton initiative) nariai. BCI – tai pasaulinė ne pelno siekianti organizacija, nešanti žinią apie tvaresnę ūkininkavimo praktiką daugiau nei dviems milijonams medvilnės augintojų 21-oje pasaulio šalių. 2017–18 medvilnės sezono metu licencijuoti BCI ūkininkai užaugino daugiau nei penkis milijonus tonų „better cotton“ – o tai sudaro apie 19% visos medvilnės produkcijos! Skaičiai ir jausmas priklausyti šiai organizacijai yra nuostabūs! Dar geriau žinoti, kai mūsų klientai atpažįsta šias tris raides ir jas vertina taip pat, kaip mes.

2020.02.20

Ar toksiški jūsų drabužiai?

Klausimas, kuris paprastai neiškyla, nes dažniausiai mes, vartotojai, nenorime galvoti apie galimas grėsmes, renkantis kuo pigesnius ar „fast fashion“ drabužius.

Tačiau, gal vis dėlto reiktų išsikelti sau šį klausimą ir pagalvoti: ar šiandieniniame pasaulyje, kuriame vis labiau svarbūs tampa greiti pardavimai viskas yra taip gražu, kaip atrodo parduotuvių lentynose?

Apie tai, kad sintetiniai pluoštai jau savaime nėra geriausias sprendimas, turbūt esate girdėję. O apie tai, kad nuo 2016 m. net 96% medvilnės yra genetiškai modifikuota? Tikra tiesa, o tai lemia būtent vartotojiškumo didėjimas, kuomet paklausa viršyja organiškai užaugintos medvilnės pasiūlą. Juk nedaugelis susimąstome, kad net ir iš pažiūros natūralus pluoštas gali būti ne toks ir natūralus.

Gera žinia ta, kad linui tokios grėsmės nekyla, kadangi jis išlieka vienu brangesniu natūraliu audiniu. Žinoma, ne visi, net ir sintetinių audinių gamintojai, naudoja toksiškas žaliavas. Yra ne viena nepriklausoma laboratorija, kuri tiria, ar naudojami chemikalai yra nuodingi. Viena iš jų – Oeko-tex. Šį įmonė sertifikuoja ir mūsų produkciją nuo 2003m.

Apie visa tai plačiau galite pasidomėti puslapyje www.howtoxicaremyclothes.com

O čia rasite ir documentiką apie tai, ką mūsų oda jaučia, kai dėvime drabužius, apie kurių sudėtį ir gamybiniuose procesuose naudojamus chemikalus net nesusimastome.

2020.01.15

AB „Linas“ kūrybinė grupė šiais metais didžiuojasi galėdama pristatyti keletą naujų projektų, perteikiančių lininius gaminius dar kitoje perspektyvoje. Visų pirma, šių metų speciali kolekcija, pagaminta kartu su perdibtais verpalais. Kolekcija pagaminta naudojant lininius ir perdirbtų verpalų derinius. Šie audiniai turi ypatingą „dvigubą“ pranašumą: lininis pluoštas savaime yra ekologiškas, nes jis visiškai nepalieka atliekų gamybiniuose procesuose, o augdamas nedaro jokios žalos gamtai ir aplinkai. Perdirbti verpalai, pvz. medvilnė iš vartotojų suneštų nebenešiojamų drabužių, poliesteris iš perdirbtų PET butelių, yra gaminami nenaudojant vandens, jokių cheminių medžiagų, be to gamyboje neišskiriama CO2 emisija. Kita, ypatinga, naujovė šiais metais yra mūsų lino ir vilnos audiniai, sukurti užtikrinti visišką komfortą vasarai ir žiemai. Lino ir vilnos kolekcijos pavadinimas – „Harmony“ puikiai atspindi idėją, kurią norėjome sukurti – tai kažkas paprasto, natūralaus, bet kartu ir ypatingo jūsų namų jaukumui.

Prisidėdami prie pasaulinės tvarumo politikos, sukūrėme naujausias linines kolekcijas, kurios padeda mažinti gamybiniuose procesuose liekantį atliekų kiekį, leidžia dar kartą panaudoti jau egzistuojančias žaliavas bei  užtikrina skaidrumą gamyboje.

Taip pat, besididžiuodami pristatome kitą tvarią šių metų alternatyvą – „žalios“ energijos naudojimą. Ši energija yra išgaunama iš atsinaujinančių energijos šaltinių.

2019.12.11

Mažiau yra daugiau

Plastiko tarša pasaulyje jau niekam nekelia nuostabos ir nėra paslaptis. Išlieka tik klausimas kiekvienam mūsų – ar norime prie to prisidėti didinant ar mažinant?

Mes tikime, kad jūs norite plastiko vartojimą mažinti ir sąmoningai renkatės daugkartinio naudojimo prekes ir tikrai liksite patenkinti ilgaamžiais, natūraliais lininiais pirkinių bei daiktų saugojimo krepšiais.

Mažink – naudok dar kartą – rūšiuok!

 

2019.02.26

Jau ilgus metus esame viena iš didžiausių linų gamintojų įmonių Baltijos šalyse. Mūsų sėkmę lemia ne tik per ilgus metus sukaupta darbo patirtis, bet ir mažytė paslaptis, kuria norime su jumis pasidalinti. Didelė sėkmės lyderystėje dalis priklauso nuo stiprios ir vieningos komandos, kuri kartu žengia bendro tikslo link. Jau vien norint suburti tokią komandą, reikia nemažai pastangų, o ją išlaikyti – tikras iššsūkis. Todėl jau daugiau kaip 15 metų įmonėje dirbame net su 4 metodologijomis, moko tarpusavio supratimo bei pagarbos, leidžia priimti vieningus ir teisingus sprendimus, problemas paversti iššūkiais, o konfliktus spręsti tik konstruktyviais būdais. Kviečiame ir jus susipažinti su mūsų sėkmingo darbo pagalbininkėmis, visomis keturiomis metodologijomis:

  1. Pirmoji, kurią įsidiegėme 2005 metais buvo Goldratt Ji puikiai tiko gamybinių rodiklių įsivedimui, pagal kuriuos matome savo veiklos rezultatus. Šie rodikliai ne tik leido matyti kiekvieno skyriaus ar darbuotojo indėlį į bendrą rezultatą, bet ir aiškiai nurodė, kur esame ir kur link judame. Mūsų visa motyvacinė sistema yra paremta būtent šiais rodikliais, kuriuos naudojame ir iki šiol.
  2. Vėliau sekė Franklin Covey – jo metodologijų pagalba išmokome planuoti savo laiką, išskirti svarbiausius darbus, taip koncentruojantis tik į judėjimą pirmyn ir geriausių rezultatų siekimą. Įmonės metinius tikslus papildė mėnesiniai bei savaitiniai planai, kurių dėka išmokome pamatyti savo klaidas, iš jų mokytis ir jų nekartoti.
  3. Komandinį darbą sustiprinti padėjo Adizės metodologija, joje didelis dėmesys skiriamas konfliktų sprendimui, skatinama jų nebijoti ir mokėti išspręsti konstruktyviai, t.y. įmonei naudingu būdu, taip pat taupyti laiką sprendžiant ne problemas, o iššūkius, nes tik juos išsprendus, įmonė judės į priekį. Besigilinant į šią metodologiją, supratome, kad visi darbuotojai yra skirtingi ir išmokome to nebijoti – kuo skirtingesni žmonės, tuo stipresnė komanda. Visada skatiname kolegų kūrybingumą ir naujas idėjas, bei komandos darbą su ateities projektais.
  4. Šiuo metu intensyviai dirbame Su Lean metodologija. Jos idėjas daugiausia naudojame gamybiniuose procesuose: dirbame 5S metodu, kuris leidžia greitai identifikuoti proceso nuostolius ir imtis veiksmų juos šalinti. 5S reiškia: surūšiavimas; susitvarkymas; švara; standartizavimas; savikontrolė, šiuo būdu stengiamės panaikinti visus švaistymus, sukurdami aplinką, kurioje darbuotojai gali greitai pastebėti problemas ir nedelsdami imtis veiksmų joms spręsti. Taip pat visi darbuotojai yra įtraukti į problemų sprendimą: skatiname visus žmones siūlyti idėjas gamybos procesams gerinti.

Vidinės taisyklės, tokios kaip tarpusavio supratimas ir pagarba vienas kitam tik dar labiau sustiprina metodologijų poveikį, kai visi esame išvien, kai žinome, jog nei vieno nuomonė nebus smerkiama, o indėlis į procesų gerinimą bus tinkamai įvertintas. Sėkmė – tai žinojimas, kad visa mūsų komanda žiūri viena kryptimi.

2018.09.18

O čia ji – žmogus laikantis visą fabriką ant pečių, bet niekada nepamirštantis šypsotis. Mūsų naujoji direktorė Vilita

2018.08.06

PREKYBA BE KAILIO

Net jei ir yra pakankamai aišku, jog mes neturime priežasčių savo gaminiams naudoti kailio, tai tikrai nereiškia, jog mums nerūpi.

Vienas iš pagrindinių mūsų, kaip gamintojų  tikslas yra palaikyti pusiausvyrą tarp savo veiksmų ir jų padarinių. Dėl šio tikslo, mes noriai remiame visus projektus ir judėjimus prieš žiaurų ir neetišką elgesį.

Kai skaidrumas klientų tarpe vis labiau tampa būtinas, kai vis didesnei jų daugumai tampa svarbu žinoti kaip ir kokiomis sąlygomis jų produktas buvo pagamintas, mes be galo džiaugiamės galėdami prisijungti prie šio Prekyba be kailio judėjimo, kuris neša žinią pasauliui ir skatina atsisakyti žiauriaus elgesio su gyvūnais.

2018.05.21

Susipažinkite su žmonėmis, kurie pagamino jūsų drabužius

Ar jums kada yra iškilęs klausimas: „Kas pagamino mano drabužius?“? Vis daugiau žmonių pasaulyje tikisi skaidrumo iš kompanijų ir savo tiekėjų, todėl ši tema yra gvildenama vis dažniau. Fashion revolution, tai motyvuojantis judėjimas prasidėjęs 2013 metais Bangladeše, kuomet  sugriuvo pastatas su visais vargingomis sąlygomis dirbančiais tekstilės pramonės darbuotojais. Jau tada iškilo klausimas ar maža gaminio kaina verta to, kad būtų išnaudojami žmonės.

Mūsų drabužių istorija prasideda ir baigiasi Lino fabriko teritorijoje: nuo audinio paruošimo audimui ir galutinio gaminio pakavimo. Mūsų įmonėje dirba daugiau nei 300 žmonių, tačiau vis dėlto, retas klientas žino kokie žmonės dalyvauja gamybos procese. Kadangi mūsų kompanija visada pasiruošusi naujiems iššūkiams ir motyvacijoms, suskubome žengtį pirmą, kad ir mažą žingsnį pasaulinio skaidrumo link ir pristatome žmones, kurie pagamino jūsų drabužius

 

NORĖDAMI GAUTI DAUGIAU NAUJIENŲ UŽSIREGISTRUOKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIUI. NEPAMIRŠKITE MŪSŲ SEKTI FACEBOOK IR INSTAGRAM PASKYROSE!