„Išmanieji“ gaminiai

*SUN-PRO – speciali šilumą atspindinti apdaila, skirta užuolaidoms. Šia danga padengtos užuolaidos atspindi saulės šviesą, infraraudonuosius bei UV spindulius, todėl kambarys neįkaista, neblunka baldai, kambarys smarkiai neužtemdomas taip smarkiai. Išsamus aprašymas anglų kalba.

*WATER-water repellent coatingPRO – speciali vandenį, purvą, tepalus atstumianti apdaila, skirta tiek namų tekstilei, tiek drabužiams. Šia danga padengtas audinys nesugeria skysčių, todėl pakanka dėmę nuvalyti skudurėliu. Rekomenduojame naudoti stalo gaminiams, rankinėms, dušo užuolaidoms, drabužiams. Išsamus aprašymas anglų kalba.

*DUAL-COLOR – dekoratyvinė apdaila, padenganti vieną audinio pusę įvairiomis spalvomis: auksu, sidabru, perlu ir kt. Taip gaunamas dvisluoksnis audinys, kai vienoje pusėje matosi viena spalva, o kitoje – kita. Audinys puikiai tinka tiek siuvant drabužius, tiek namų tekstilėje. Išsamus aprašymas anglų kalba.

*STIFF-TEX – audinį standinantis padengimas, skirtas roletams, žaliuzėms bei romanetėms. Šia danga padengtas audinys tvirtas, bet nelūžta, išlaiko formą ir yra laidus orui, kirpimo kraštai tvarkingi, neįrantys, todėl idealiai tinka langų uždangalams gaminti. Išsamus aprašymas anglų kalba.

*CARE-TEX – minkštiklis skalbtiems gaminiams, praturtinantis audinį alijošiaus ekstraktu, jojobos aliejumi bei vitaminu E. Tokie gaminiai geriau sugeria drėgmę, ramina, drėkina, saugo nuo senėjimo odą, turi antistatinį efektą. Tinka drabužiams, patalynei, vonios ar SPA gaminiams. Išsamus aprašymas anglų kalba.

*FADE-TEX – kautingas tinka tik drabužiams ir siūtiems gaminiams. Išplovus gaminius specialiais chemikalais (enzimais) efektas daugiausiai matomas siūlių srityje, audinys tampa minkštas, įgauna netolygią spalvą, kuri yra skirtinga kiekvienam gaminiui, taip sukuriant sendintą įvaizdį. Išsamus aprašymas anglų kalba.

*SUEDE-TEX – kautingas suteikiantis zomšos efektą vienoje audinio pusėje, tuo tarpu kita pusė lieka lininė su visomis geromis lino savybėmis. Drabužiai ir namų tekstilės gaminiai pasiūti iš šio audinio mažiau tepasi, lengviau plaunasi ir lengviau prižiūrimi nei tikra zomša. Išsamus aprašymas anglų kalba.

*VINTAGE-TEX – specialaus dažymo verpalai, kurie su kiekvienu plovimu atsiskleidžia melanžiniu efektu. Ši apdaila suteikia gaminiui „sendinimo“ efektą, kuris dar labiau išryškėja su kiekvienu skalbimu ir kontakto su šviesa – blunka ryškesnės spalvos, susidaro melanžo efektas. Išsamus aprašymas anglų kalba

*AMBER-TEX – Pagaliau siūlome unikalius audinius – linas kartu su gintaro siūlais. Šie audiniai yra unikalūs daugeliu atžvilgių ir apibūdinami kaip ypač minkšti ir lankstūs, todėl yra puikus drabužių ar namų tekstilės pasirinkimas. Kiekvieną kolekciją galima papildyti daugybe spalvų ar svorio variantų. Išsamus aprašymas anglų kalba

*RE-FLAXED TEX – jaučiamės kaip niekad įkvėpti plėsti savo „žaliosios tekstilės“ asortimentą, todėl 2021 m. priėmėme naują iššūkį. Siekiame pakeisti nuomonę, kas yra atliekos ir kaip perdirbimas gali tapti nauju ištekliu. Gamybos procesuose gali likti įvairių likučių – smulkios atraižos, kraštai ir pan., o mūsų tikslas yra panaudoti šiuos likučius pakartotinai. Išsamus aprašymas anglų kalba

Naujienlaiškis

falgs

Susisiekite

    office@linas.lt +370 45 506100

    S. Kerbedzio str. 23
    LT-35113 Panevezys, Lietuva

    © AB „Linas“. S. Kerbedzio str. 23, LT-35113 Panevezys, Lietuva | Sąlygos ir taisyklės | Sprendimas ITBrolis