Lino kolekcija

Pagaliau galime pasidžiaugti ir jus pradžiuginti mūsų naujausio projekto rezultatais – „Linas“ prekės ženklo gaminių kolekcijomis. Gaminiai šiai kolekcijai buvo ypač kruopščiai atrinkti, remiantis naujausiomis namų tekstilės madų tendencijomis, pagaminti iš aukščiausios kokybės lino bei supakuoti į specialiai sukurtas dėžutes, kurias labai gražu dovanoti.

Lino prekės ženklo gaminiai suskirstyti į 3 pagrindines kolekcijas: Linas classic, Linas modern ir Linas exclusive.

Linas classic

Šią kolekciją sukurti įkvėpė pats linas, jo natūralumas, ekologiškumas bei gydomosios savybes. Mūsų darbuotojų sukaupta patirtis leido atskleisti geriausias lino savybes, atrasti tinkamiausius spalvų bei struktūrų derinius, kurie visada išliks klasika ir bus vertinami dėl savo ilgaamžiškumo bei kokybės.

Linas modern

Domėjimasis mada, naujausiomis spalvų tendencijomis bei naujovėmis tekstilės srityje suteikia galimybę apjungti esamas žinias su geriausia pasaulio patirtimi. Štai kodėl šioje kolekcijoje visada rasite madingiausias spalvas, naujausius dizainus bei populiariausius namų tekstilės gaminius. Kolekcija skirta šiuolaikiškumą vertinantiems, naujovių nebijantiems ir mada besidomintiems lino mylėtojams.

Linas exclusive

Nuolat investuodama į pažangias technologijas įmonė gamybos metu ne tik išsaugo geriausias linų pluošto savybes, bet ir sukuria išskirtinius elegancijos ir funkcionalumo derinius. Šioje kolekcijoje sau tinkamus gaminius ras tie, kurie ieško unikalių, išskirtinių lino gaminių. Tai įvairūs mišiniai su vilna, perdirbtais verpalais, specialiūs audinių padengimai, melanžiniai verpalai, sendinti gaminiai ir pan.

Visus kolekcijos gaminius galite rasti naujame kataloge:2024 Linas Brand kolekcija ir įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje: www.linenbylinas.com

Domina prekės ženklo didmena kataloge pateiktomis kainomis? Jums tereikia pateikti užsakymą 500EUR sumai iš kolekcijoje esančių gaminių ir susisiekti su mūsų vadybininku.

Jeigu turite klausimų, mes į juos mielai atsakysime: office@linas.lt

Naujienlaiškis

falgs

Susisiekite

    office@linas.lt +370 45 506100

    S. Kerbedzio str. 23
    LT-35113 Panevezys, Lietuva

    © AB „Linas“. S. Kerbedzio str. 23, LT-35113 Panevezys, Lietuva | Sąlygos ir taisyklės | Sprendimas ITBrolis