Global recycled standard

Trys žodžiai, kuriuos nuo šiol galite matyti prie mūsų įmonės vardo – mums kaip didžiausia padėka už ilgus metus siekto tikslo. Įgyti tokį sertifikatą reiškia būti visuotinai pripažintai kaip tvariai, atsakingai įmonei, kuri siūlo perdirbtų audinių ir siūtų gaminių asortimentą.
Control Union nuo 2008 m. užtikrina šių sertifikatų išdavimą tik toms įmonėms, kurios atitinka skaidrios gamybos grandinės, socialinės ir aplinkosaugos praktikos bei cheminių apribojimų reikalavimus. Po ilgo siekio, šis sertifikatas jau mūsų rankose, o tai tik dar labiau įpareigoja mus, kaip gamintojus plėsti perdirbtų audinių asortimentą.
Šio asortimento plėtrą pradedame vieni pirmųjų perdirbdami savo gamyboje atlikusias linines atraižas. Perdirbimo projektas įgyvendintas kartu su ispanų partneriais Belda Llorens, o labiausiai džiuginanti šio projekto dalis yra ta, kad nuo šiol mūsų gamyba nepalieka jokių lino atliekų! Dažnu atveju perdirbti verpalai būna sintetiniai, tačiau mes sugebėjome pasiekti naują rezultatą rinkoje ir jums pristatyti 100% perdirbtus lino verpalus ir iš jų sukurtus audinius bei gaminius.

Naujienlaiškis

falgs

Susisiekite

    office@linas.lt +370 45 506100

    S. Kerbedzio str. 23
    LT-35114 Panevezys, Lietuva

    © AB „Linas“. S. Kerbedzio str. 23, LT-35114 Panevezys, Lietuva | Sąlygos ir taisyklės | Sprendimas ITBrolis